Allmennlegeforeningen

Om oss

Valgkomite

Valgkomiteen 2017-2019

profilbilde
Leder
Bjørn Nordang
1.9. 2017- 31.8. 2021
profilbilde
Nestleder
Gerd-Synne Tveito Eidnes
1.9.2017 - 31.8. 2019
profilbilde
Medlem
Ole Henrik Krat Bjørkholt
1.9. 2015 - 31.8. 2019
profilbilde
Medlem
Tone Dorthe Sletten
1.9. 2017 - 31.8. 2021
profilbilde
Varamedlem
Siw Fosheim
1.9. 2017 - 31.8. 2021
profilbilde
Varamedlem
Martin Chapman
1.9. 2017 - 31.8. 2019