Norsk medisinstudentforening

Fagforening og interesseorganisasjon for studenter

Lokallag

Trondheim

Nmf Trondheim arrangerer kurs, jobber for dine arbeidsrettigheter, en bedre utdanning og vi har lokale utvekslingsansvarlige som kan hjelpe deg med utveksling både lokalt og i utlandet. Spør oss gjerne om du lurer på noe.
Lykkens portal i Trondheim
1. Rad, venstre mot høyre: Maria Høigaard, Julie Mork Aune, Karen Johanne Jøsendal, Maja Elisabeth Mikkelsen, Silje A. Iversen, Ingrid Aune Bergstrøm. 2. Rad, venstre mot høyre: Kristina Albertsen, Oda Støland Frøseth, Ådne Ringvoll, Beanca G. Grottenberg, Mathilde Hernholm, Maren Lerfald. 3. Rad, venstre mot høyre: Ole Thomas Dyrli, Rannei Hosar.

Lokallagsleder: 

Kristina Albertsen

Kristina Albertsen

 

 

 

 

 

Kristina Albertsen

kristina.albertsen@medisinstudent.no

Nestleder:

Mathilde Hernholm

 

 

 

 

 

Mathilde Hernholm

mathilde.hernholm@medisinstudent.no

Nasjonal styrerepresentant 2017:

 

Øystein Ohr

nestleder@medisinstudent.no

Nasjonal styrerepresentant 2018:

Rannei Hosar

Rannei Hosar

 

 

 

 

 

Rannei Hosar

rannei.hosar@medisinstudent.no

Grunnutdanningsansvarlig:

Maria Høigaard

Maria Høigaard

 

 

 

 

Maria Høigaard

 

Arbeidslivsansvarlige:

Julie Mork Aune

Julie Mork Aune

 

 

 

 

 

Julie Mork Aune

julie.aune@medisinstudent.no

 Beanca G. Grottenberg

Beanca G. Grottenberg

 

 

 

 

Beanca G. Grottenberg

beanca.grottenberg@medisinstudent.no

arbeidsliv.trh@medisinstudent.no

Utvekslingsansvarlige:

Ingrid Aune Bergstrøm

Ingrid Aune Bergstrøm

 

 

 

 

 

Ingrid Aune Bergstrøm

ingrid.bergstrom@medisinstudent.no

Silje A Iversen

Silje A Iversen

 

 

 

 

 

Silje A. Iversen

silje.iversen@medisinstudent.no

exch.nmf.trd@gmail.com

PR- og webansvarlig:

Ole Thomas Dyrli

Ole Thomas Dyrli

 

 

 

 

 

Ole Thomas Dyrli

ole.dyrli@medisinstudent.no

progweb.nmf.trondheim@gmail.com

 

Økonomiansvarlig:

Ådne Ringvoll

Ådne Ringvoll

 

 

 

 

 

Ådne Ringvoll

adne.ringvoll@medisinstudent.no

okonomi.nmf.trondheim@gmail.com

 

Global helse-ansvarlig:

Maren Lerfald

Maren Lerfald

 

 

 

 

 

Maren Lerfald

maren.lerfald@medisinstudent.no

global.helse.nmf.trondheim@gmail.com

 

Fag- og kursansvarlig: 

Maja Elisabeth Mikkelsen

Maja Elisabeth Mikkelsen

 

 

 

 

 

Maja Elisabeth Mikkelsen

maja.mikkelsen@medisinstudent.no

kurs.nmf.trondheim@gmail.com

Arrangementansvarlige: 

Karen Johanne Jøsendal

Karen Johanne Jøsendal

 

 

 

 

 

Karen Johanne Jøsendal

karen.josendal@medisinstudent.no

Oda Støland Frøseth

Oda Støland Frøseth

 

 

 

 

 

Oda Støland Frøseth

oda.froseth@medisinstudent.no

arrangement.nmf.trondheim@gmail.com

Leder MedHum Trondheim:

 

Suzanne Waitz

trondheim@medhum.no