Norsk medisinstudentforening

Fagforening og interesseorganisasjon for studenter

Lokallag

Trondheim

Nmf Trondheim arrangerer kurs, jobber for dine arbeidsrettigheter, en bedre utdanning og vi har lokale utvekslingsansvarlige som kan hjelpe deg med utveksling både lokalt og i utlandet. Spør oss gjerne om du lurer på noe.
8. JANUAR 2018
Lykkens portal i Trondheim
1. Rad, venstre mot høyre: Maria Høigaard, Julie Mork Aune, Karen Johanne Jøsendal, Maja Elisabeth Mikkelsen, Silje A. Iversen, Ingrid Aune Bergstrøm. 2. Rad, venstre mot høyre: Kristina Albertsen, Oda Støland Frøseth, Ådne Ringvoll, Beanca G. Grottenberg, Mathilde Hernholm, Maren Lerfald. 3. Rad, venstre mot høyre: Ole Thomas Dyrli, Rannei Hosar.

Lokallagsleder: 

Kristina Albertsen

 kristina.albertsen@medisinstudent.no

Nestleder:

Mathilde Hernholm

mathilde.hernholm@medisinstudent.no

Nasjonal styrerepresentant 2017:

Øystein Ohr

nestleder@medisinstudent.no

Nasjonal styrerepresentant 2018:

Rannei Hosar

rannei.hosar@medisinstudent.no

Grunnutdanningsansvarlig:

Arbeidslivsansvarlige:

arbeidsliv.trh@medisinstudent.no

Utvekslingsansvarlige:

PR- og webansvarlig:

Ole Thomas Dyrli

ole.dyrli@medisinstudent.no

progweb.nmf.trondheim@gmail.com

Økonomiansvarlig:

Arrangementansvarlige: 

Karen Johanne Jøsendal

karen.josendal@medisinstudent.no

Oda Støland Frøseth

oda.froseth@medisinstudent.no

arrangement.nmf.trondheim@gmail.com

Leder MedHum Trondheim:

Suzanne Waitz

trondheim@medhum.no