Norsk medisinstudentforening

Fagforening og interesseorganisasjon for studenter

Lokallag

Oslo

Nmf Oslo arrangerer kurs, jobber for dine arbeidsrettigheter, en bedre utdanning og vi har lokale utvekslingsansvarlige som kan hjelpe deg med utveksling både lokalt og i utlandet. Spør oss gjerne om du lurer på noe.
8. JANUAR 2018
Barcode i Oslo

Lokallagstyret Nmf Oslo

Vi har åpent kontor hver uke på Nmf-kontoret på PK (Domus Medica). Da kan du hente journalkort, spørre om utveksling, turnus, prosjektarbeid og alt annet du lurer på. Åpningstider annonseres hver uke på vår facebookside og via oppslag på kontordøra. Du kan også gjerne kontakte oss på e-post: post@nmfoslo.no.

 

Leder
Pia Norheim

 

 

 

 

 

 

Pia Norheim
pia.norheim@medisinstudent.no

 

Nestleder
Fajhar Hussain

 

 

 

 

 

 


Fajhar Hussain
fajhar.hussain@medisinstudent.no 

 

Nasjonalt styre-representant

Kristine Grini Jacobsen

 

 

 

 

 

 

 

Kristine Grini Jacobsen
kristine.jacobsen@medisinstudent.no

 

Økonomiansvarlig

Dmitry Fernand

 

 

 

 

 

 

 

Dmitry Fernand
okonomi@nmfoslo.no

 

PR- og webansvarlig

Nora Ruud

 

 

 

 

 

 

 

Nora Ruud
kommunikasjon@nmfoslo.no

 

Grunnutdanningsansvarlig

Jeremy Stray

 

 

 

 

 

 

 

Jeremy Stray

jeremy.stray@studmed.uio.no 

 

Arbeidslivsansvarlig

Julie Falseth Berg

 

 

 

 

 

 

 

Julie Farseth Berg

arbeidsliv@nmfoslo.no

 

Arbeidslivsansvarlig

Linn Therese Grønneberg

 

 

 

 

 

 

 

Linn Therese Grønneberg
arbeidsliv@nmfoslo.no

 

Global helseansvarlig

Sara Bardan

 

 

 

 

 

 

 

Sara Bardan
sara.bardan@medisinstudent.no

 

 

Kurs- og fagansvarlig

 Live Fosmark

 

 

 

 

 

 

Live Fosmark

live.fosmark@medisinstudent.no


Mentoransvarlig

Birgitte Grøstad Kalleberg

 

Birgitte Grøstad Kalleberg
birgitte.kalleberg@medisinstudent.no

 

 

Utvekslingsansvarlig

Madiha Khalid

 

 

 

 

 

 

 

Madiha Khalid
lore.oslo.nmsa@gmail.com

 

 

Utvekslingsansvarlig

 Yulia Panina

 

 

 

 

 

 

Yulia Panina

u.nmf.oslo@gmail.com

 


Utveklsingsansvarlig

Sofie Hundevadt Dahl

 

 

 

 

 

 

 

Sofie Hundevadt Dahl
u.nmf.oslo@gmail.com

Medlemmene i lokallagstyret i NMF Oslo.