Norsk medisinstudentforening

Fagforening og interesseorganisasjon for studenter

Lokallag

Bergen

Nmf Bergen arrangerer kurs, jobber for dine arbeidsrettigheter, en bedre utdanning og vi har lokale utvekslingsansvarlige som kan hjelpe deg med utveksling både lokalt og i utlandet. Spør oss gjerne om du lurer på noe.
8. JANUAR 2018
Bryggen i Bergen

Lokallagsstyret for Nmf Bergen

Under finnes informasjon om styremedlemmer i Norsk medisinstudentforening Bergen. Det er også mulig å ta kontakt med oss på e-post nmfbergen@uib.no.

Cathrine Rath Pedersen



 

 

 

 

 

Leder
Cathrine Rath Pedersen
cathrine.pedersen@medisinstudent.no
Tlf: 474 19 288  

Astrid Celine Dahle-Andersen

 

 

 

 

 

 


Nestleder
Astrid Celine Dahle-Andersen 
astrid.andersen@medisinstudent.no
Tlf: 954 99 028

Silje Malene Korsvold 

 

 

 

 

 


Nasjonal Styrerepresentant 2017
Silje Malene Korsvold
Silje.Korsvold@medisinstudent.no
Tlf: 957 96 246

Xenia Cappelen

 

 

 

 

 

 


Nasjonalt Styrerepresentant 2018
Xenia Cappelen 
xenia.cappelen@medisinstudent.no
Tlf: 977 85 075 

 Hanna Gusdal 

 

 

 

 

 

 

Økonomiansvarlig
Hanna Gusdal
Hanna.gusdal@medisinstudent.no 
Tlf: 454 21 814 

Lene Dæhlin

 

 

 

 

 

 

 

Arbeidslivsansvarlig
Lene Dæhlin
lene.daehlin@medisinstudent.no 
Tlf: 924 80 640

Lise Cathrine Bråtlund 

 

 

 

 

 

 

Arbeidslivsansvarlig
Lise Cathrine Bråtlund
lise.bratlund@medisinstudent.no
Tlf: 484 03 071

Timo J. Kanehl

 

 

 

 

 

 

 

PR- og webansvarlig
Timo J. Kanehl
Timo.Kanehl@medisinstudent.no
Tlf: 481 94 210

Eirill Sæbø 

 

 

 

 

 


Grunnutdanningsansvarlig
Eirill Sæbø
eirill.saebo@medisinstudent.no
Tlf: 988 74 586 

Sehee Rim

 

 

 

 

 

 


Global Helse-ansvarlig
Sehee Rim
sehee.rim@gmail.com
Tlf: 401 04 567

Linh-Chi Nguyen 

 

 

 

 

 

 

Arrangementansvarlig  
Linh-Chi Nguyen 
linh.nguyen@medisinstudent.no  
Tlf: 986 83 804 

Tony M Elvegaard 

 

 

 

 

 

 

Medlemsansvarlig
Tony M. Elvegaard
Tony.elvegaard@medisinstudent.no
Tlf: 902 96 311

Martha Conradi Melsom

 

 

 

 

 

 

 

Kursansvarlig
Martha Conradi Melsom
marthaconradimelsom@hotmail.com
Tlf: 913 20 701

 Shreeram Akerkar

 

 

 

 

 

 

 

Forskningsutvekslingsansvarlig
Shreeram Akerkar
shreeram.akerkar@medisinstudent.no
Tlf: 450 20 105

Erik Gilja

 

 

 

 

 

 

 

Klinisk utvekslingsansvarlig  
Erik Gilja  
erik.gilja@medisinstudent.no  
Tlf: 481 89 676 

Øystein Ryland

 

 

 

 

 

 

 

Klinisk utvekslingsansvarlig og Æsculap-ansvarlig
Øystein Ryland
92oyry@gmail.com
Tlf: 980 83 667 

Sara Eriksen

 

 

 

 

 

 

 

Leder MedHum Bergen 2017/18
Sara Eriksen
saraeriksen20@gmail.com
Tlf: 413 05 101